(0) |
| Комплектация | Фільтр NanoProtect Pro S3 |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.1 х 24.8 х 23.5 см |
| Вага | 1.47 кг |
| Вага в упаковці | 1.87 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 х 25.5 х 24.3 см |
| Додаткові характеристики | Очищення Nano Protect Професійне видалення алергенів і вірусів Інтегрована конструкція для зручного обслуговування фільтрів Професійне видалення формальдегіду |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | AC3737 |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.