(0) |
Вловлює 99.97% часток розміром 0.3 мкм
Фільтр HEPA NanoProtect серії 2 від Philips виготовлений із високоякісних матеріалів. Він утримує до 99.97% часток розміром 0.3 мкм — розмір найпоширеніших алергенів, що містяться в повітрі, шкідливих часток, вірусів і бактерій. Висококласний міцний фільтр зі стійкою структурою забезпечує якісне очищення повітря.
Термін експлуатації — 24 місяці
Фільтр HEPA Philips NanoProtect має безліч шарів. У розгорнутому вигляді він має площу приблизно 2 м², що забезпечує тривалий термін експлуатації.
| Габарити (ВхШхГ) | 37 x 29 х 2 см |
| Вага | 0.42 кг |
| Вага в упаковці | 0.644 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.7 х 29.5 х 5.5 см |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | Підходить для очисника повітря Philips: AC3256 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.