(0) |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.7 х 13.5 х 21.2 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 0.89 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 24.7 х 22 см |
| Додаткові характеристики | Фірмова технологія NanoProtect HEPA |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | AC1715/10 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.