(0) |
| Комплектация | Фільтр повітроочисника Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.57 кг |
| Вага в упаковці | 0.85 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 х 17 х 21 см |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | Очисник повітря 3 в 1 Philips 2000 Series AMF220/15 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.