(0) |
Фільтри Hepa ефективно фільтрують мікроскопічні частинки пилу, пилку та цвілі.
Сумісна з моделями:
| Комплектация | Фільтр Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.2 x 23.4 x 2.7 см |
| Вага | 0.19 кг |
| Вага в упаковці | 0.39 кг |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Тип | Фільтр |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48.3 х 25.1 х 4.3 см |
| Додаткові характеристики | Термін служби до 10 років |
| Призначення | Для зволожувачів і очищувачів |
| Сумісність | Сумісна з моделями: Sharp Air Purifier UA-HD60 Sharp Air Purifier UA-HG60 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.