(0) |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДУ Елементи живлення ААА пульта дистанційного керування (2 шт) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Спліт-система |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Серія | ELITE |
| Функції та особливості | Незалежне осушення Антикорозійне покриття Режим розумного розморожування Економічний режим Підтримка теплого приміщення +8°C Smart Vector Airflow Підсвічування пульта Розумний потік повітря 5 швидкостей вентилятора Алгоритм інверторного штучного інтелекту Покриття Blue Fin Super Turbo Start Теплий старт Аварійна кнопка Запам’ятовування положення жалюзі Антикорозійне покриття Подвійний дренаж |
| Вид | Інверторний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні функції | Авторозморожування Дисплей Настроювання пам'яті Самодіагностика Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Електроживлення | 220 В/ 50 Гц |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Робота за мінусової температури, °C | -20 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 3.4 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.42 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.922/1.13 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -20°С до +53°С |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 25 х 77.7 х 20.1 см |
| Вага внутрішнього блока | 7.5 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.8 х 77.7 х 29 см |
| Вага зовнішнього блока | 22.5 кг |
| Колір внутрішнього блоку | Чорний |
| Охолодження, БТЕ/год | 12000 |
| Теплопродуктивність, БТЕ/год | 12500 |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.