(0) |
WetAir WPAC-M07K - пересувна кліматична техніка, яка здатна швидко знизити температуру в приміщенні до потрібних показників. Як тільки прохолода досягнута, підлоговий прилад можна переставити в іншу кімнату.

✅ Система самовипаровування підвищеної ефективності охолодження і економії енергії;
✅ Екологічний холодоагент R290;
✅ Клас енергоефективності А;
✅ Світлодіодний дисплей з сенсорним управлінням;
✅ Додатковий інтелектуальний додаток для управління смартфоном через Wi-Fi;
З мобільним кондиціонером WetAir WPAC-M07K Ви зможете створити атмосферу комфорту і затишку всюди, де б Ви не знаходилися. Головна його перевага - абсолютна компактність. Висота кондиціонера - всього 70 см, ширина 30 см. Цей прилад може супроводжувати Вас всюди, де необхідно охолодити приміщення, оскільки не потребує монтажу, легко переміщується з місця на місце, завдяки роликам, і дуже простий в обслуговуванні.
Керування кондиціонером здійснюється за допомогою сенсорної панелі, цифрового LED дисплея і пультом дистанційного керування. А також завдяки спеціальному мобільному додатку TUYASMART через Wi-Fi Ви можете встановлювати бажану температуру і налаштовувати таймер з будь-якої точки світу.
Подібна кліматична техніка не вимагає професійного монтажу. Після покупки мобільний кондиціонер відразу готовий до роботи, потрібно тільки підключити його до розетки і вивести шланг для відведення гарячого повітря (можна висунути у вікно або з'єднати з системою вентиляції).
У мобільному кондиціонері WetAir WPAC-M07K використовується R290 - це природний холодоагент, який не впливає на озоновий шар, і при попаданні в навколишнє середовище не заподіює ніякої шкоди. Він відповідає всім міжнародним екологічним стандартам і є безпечним для людського здоров'я. Крім того, він володіє відмінними холодопередавальними властивостями.

WetAir WPAC-M07K оснащений функцією таймера, яка дозволяє пристрою автоматично припиняти роботу в зазначений інтервал часу. Встановити таймер можна від 1 до 24 годин.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип компресора | Роторний |
| Функції | Авторозморожування;Гідрофільні покриття теплообмінників;Датчики витоку холодоагенту;Дисплей;Настроювання пам'яті;Регулювання напрямку повітряного потоку;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер |
| Вид | Звичайний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Електроживлення | 220-240V~,50-60Hz |
| Режими роботи | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Осушення;Охолодження |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Мобільний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+ |
| Wi-Fi модуль | Пульт ДК |
| Тип фреону | R290 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 780 кВт |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 35,4 x 32,8 x 87,8 см |
| Вага внутрішнього блока | 20 кг |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Охолодження, БТЕ/год | 7000 |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.