(0) |
Побутовий тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах
Вищий клас енергоефективності. Енергоощадна комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency — GENERATON V
Технологія I-Action — плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц)
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Таймер Функція iFeel |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Робота за мінусової температури, °C | -25 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 20 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 3.5 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.67 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.80/0.79 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -25/+48 °С |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22/24/26/29/32/35/38 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 28.9 х 84.5 х 20.9 см |
| Вага внутрішнього блока | 10.5 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 59.6 х 84.8 х 32 см |
| Вага зовнішнього блока | 31 кг |
| Охолодження | 11942 |
| Теплопродуктивність1 | 12522.04 |
| Фільтри тонкого очищення | CH 7-SKY Technology |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.