(0) |
Авторестарт — функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням параметрів.
Режим SLEEP — Забезпечує комфортну зміну температури під час сну. А завдяки зменшенню швидкості вентилятора досягається мінімальний рівень шуму.
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Елементи живлення AAA пульта ДК (2 шт.) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Функції | Дисплей Самодіагностика Самоочищення Таймер |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 20 |
| Робота за мінусової температури, °C | -7 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (опціонально) |
| Тип фреону | R410A |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 5 |
| Охолодження, кВт | 2.05 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.49 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.69/0.63 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -7 до +43 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 25-33 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 25.5 х 69.8 х 19 см |
| Вага внутрішнього блока | 7 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 50.7 х 65.4 х 27.6 см |
| Вага зовнішнього блока | 20 кг |
| Охолодження | 7000 |
| Теплопродуктивність1 | 8500 |
| Фільтри тонкого очищення | Є |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.