(0) |
| Комплектация | Внутренний блок Наружный блок Пульт ДУ Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Авторозморожування Дисплей Настроювання пам'яті Самодіагностика Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Електроживлення | 220-240 В / 50 Гц |
| Режими роботи | Іонізація Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 75 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 6.2 |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.15 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -15 до +43°C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40/38/33/27 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 51 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30 x 97 x 22.4 см |
| Вага внутрішнього блока | 12.7 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.5 х 87.3 x 37.6 см |
| Вага зовнішнього блока | 35.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.