(0) |
Преміальна серія інверторної спліт-системи LIG2 забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди для екології. Модель поєднує в собі якісне складання, інноваційний дизайн та високу продуктивність кондиціонера з мінімальних енерговитрат.
Інверторний компресор забезпечує ефективне управління параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт дистанційного керування з функцією I FEEL створює нові можливості керування клімату в будинку.
Фільтр "Холодна плазма" нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим "+8 градусів Heating Mode" забезпечує підтримання температури в режимі +8 градусів.
| Комплектация | Внутренний блок Наружный блок Пульт ДУ Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільні покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Захист від перепадів напруги Настроювання пам'яті Підсвітка Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностика Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Електроживлення | 220-240 В / 50 Гц |
| Режими роботи | Іонізація Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Робота за мінусової температури, °C | -25 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 2.7 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.7/0.69 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -25 до +50°C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 38/36/34/31/29/27/25 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 28.9 х 84.5 х 20.9 см |
| Вага внутрішнього блока | 10.9 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.5 х 73.2 х 33 см |
| Вага зовнішнього блока | 24.5 кг |
| Фільтри тонкого очищення | Cold Plasma |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.