(0) |
"CH 7-SKY Technology" — комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії.
"CH SMART-ION Filter" — технологія тотального очищення повітря нового покоління.
Преміальна енергоощадна комплектація GENERATON V (підвищений контроль якості складання та матеріалів);
Удосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора.
Захист вашого будинку від замерзання: функція "+8 градусів". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не даючи нагоди заморозити приміщення й споживаючи мінімум електроенергії.
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Самоочищення |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 70 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 6.16 |
| Теплопродуктивність, кВт | 6.45 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 1.76/1.86 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +43 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 30/34/39/44 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 57 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30 х 97 х 22.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 13.5 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 70 х 95.5 х 39.6 см |
| Вага зовнішнього блока | 46 кг |
| Охолодження | 21017.92 |
| Теплопродуктивність1 | 22007.4 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.