(0) |
Розумне око
Як тільки ви натискаєте кнопку Smart Eye, пристрій знайде вас у кімнаті і відправить потік повітря до вас, будь то стоячи на місці або рухомих. Крім того, ви можете встановити кондиціонер, щоб відправити повітря у протилежному напрямку. У випадку, якщо кондиціонер більше не може виявити людей у кімнаті, він автоматично вимкнеться через 30 хвилин і знову увімкнеться, як тільки ви повернетеся. Це гарантує ще більше економії енергії!
| Комплектация | Наружный блок Внутренний блок Инструкция по монтажу Инструкция по эксплуатации Пульт управления Батарейки тип "ААА" 2 шт |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові характеристики | Датчик "умный глаз" Спокойный сон Экономия электроэнергии Сертифицирован EUROVENT |
| Функції | Таймер |
| Електроживлення | 220 В / 50 Гц |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Охолодження |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Робота за мінусової температури, °C | -25 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) Пульт ДК |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 2.64 |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.2 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.89/0.51 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +46 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 41/38/26/21 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 58 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.8 х 89.5 х 24.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.4 х 80 х 33.3 см |
| Вага зовнішнього блока | 36.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.