(0) |
Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах
Повна відповідність директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++, що діє з 1-01-2013
Новітній інверторний двоступеневий компресор, який забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 °C до + 54 °C;
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція Елементи живлення пульта |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Самодіагностика Самоочищення Таймер |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 50 |
| Робота за мінусової температури, °C | -30 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) |
| Тип фреону | R32 |
| Макс. довжина магістралі, м | 40 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 20 |
| Охолодження, кВт | 5.3 |
| Теплопродуктивність, кВт | 5.57 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 1.32/1.32 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -30 - +54 С |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 30/33/36/39/42/45/48 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32.7х110.1х24.9 см |
| Вага внутрішнього блока | 16.5 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 79х100х42.7 см |
| Вага зовнішнього блока | 64 кг |
| Охолодження | 18083.6 |
| Теплопродуктивність1 | 19004.84 |
| Фільтри тонкого очищення | Є |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.