(0) |
Побутовий кондиціонер Digital DAC-07T7 серії T7 – це оптимальне рішення для створення комфортної температури в приміщеннях площею від 15 до 20 м2. Адже крім універсального та стильного дизайну із прихованим LED дисплеєм, що підходить для будь-якого стилю інтер'єру та декору, кондиціонери Digital DAC-07T7 здатні працювати на охолодження та обігрів, коли зовнішня температура знаходиться в діапазоні між 43 та -7 градусів. Більш того, вбудована функція 4D Air Flow, що регулює напрям повітряного потоку в чотирьох напрямках, дозволить досягти бажаної температури в будь-якому куточку приміщення, де б ви не знаходилися відносно кондиціонера.
Ключові характеристики Digital DAC-07T7:
| Комплектация | Внутренний блок Наружный блок Пульт ДУ Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Функції | Авторозморожування Гідрофільні покриття теплообмінників Датчики витоку холодоагенту Дисплей Захист від перепадів напруги Настроювання пам'яті Підсвітка Регулювання напрямку повітряного потоку Самодіагностика Самоочищення Сенсор присутності Таймер |
| Електроживлення | 220-240 В / 50 Гц |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 20 |
| Робота за мінусової температури, °C | -7 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (опціонально) Пульт ДК |
| Тип фреону | R410A |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 5 |
| Охолодження, кВт | 2.05 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.2 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.61/0.64 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | От -7 до +43 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 34/32/29/27/26 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 25.5 х 69.8 х 19 см |
| Вага внутрішнього блока | 7 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 50.7 x 65.4 x 27.6 см |
| Вага зовнішнього блока | 20 кг |
| Фільтри тонкого очищення | Стандартный воздушный фильтр |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.