(0) |
Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через смартфон/планшет (ОС: Android, iOS);
"CH SMART-ION Filter"— технологія тотального очищення повітря нового покоління;
Преміальна енергоощадна комплектація GENERATON IV (підвищений контроль якості збірки та матеріалів);
Удосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічною підсвіткою й бактерицидним покриттям;
Функція "I FEEL" — вбудований датчик температури до пульта ДК. Точність підтримки температури 0,5 °C;
Технологія "I-Action" — плавна та стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1 Гц);
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача з зазначенням помилки на дисплеї;
| Комплектация | Пульт ДК |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Самодіагностика Самоочищення Таймер Функція iFeel |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 70 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Wi-Fi модуль | Wi-Fi (вбудований) |
| Тип фреону | R410A |
| Охолодження, кВт | 6.7 |
| Теплопродуктивність, кВт | 7.25 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 1.88/1.95 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 до +48 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 30 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 60 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32.5х107.8х24.6 см |
| Вага внутрішнього блока | 17 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 70х96.3х39.6 см |
| Вага зовнішнього блока | 53 кг |
| Фільтри тонкого очищення | CH SMART-ION Filter |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.