(0) |
| Комплектация | Пульт ДК Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інверторний |
| Функції | Дисплей Настроювання пам'яті Самодіагностика Самоочищення Таймер |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічний Обігрів Осушення Охолодження Турборежим |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Робота за мінусової температури, °C | -30 |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Тип фреону | R410A |
| Макс. довжина магістралі, м | 20 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Охолодження, кВт | 3.5 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.7000 |
| Споживана потужність обігрів/охолодження | 0.75 (0.08-1.6)/0.76 (0.08-1.5) кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -30 до +54 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 38 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30.5 х 86 х 17 см |
| Вага внутрішнього блока | 12.5 кг |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 59.6 х 89.9 х 37.8 см |
| Вага зовнішнього блока | 43 кг |
| Охолодження | 11945 |
| Теплопродуктивність1 | 12628 |
| Фільтри тонкого очищення | Електростатичний повітроочисний фільтр ЕСО-FRESH |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 41 257 грн.
Кондиціонер мобільний ELECTROLUX EXP26U339CW 17 042 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI 43 487 грн.
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA82IN Black Inverter R32 WI-FI 22 301 грн.
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI 41 561 грн.