(0) |
Захист від перегріву: Вбудований захист від перегріву гарантує вашу безпеку, автоматично вимикаючи обігрівач в разі надмірного нагріву.
Регульований термостат: Тепер ви можете точно налаштувати бажану температуру в приміщенні, завдяки регульованому термостату, що підтримує стабільний клімат.
Світловий індикатор: Інтуїтивний світловий індикатор завжди показує стан обігрівача, дозволяючи вам вмикати і вимикати його з легкістю.
Колеса для зручного керування: Зручні колеса дозволяють легко переміщати обігрівач по приміщенню і розташовувати його там, де ви потребуєте найбільше тепла.
| Комплектация | Обігрівач Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 62.6 х 47.3 х 23.6 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Вага в упаковці | 10.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 70 х 51 х 16.5 см |
| Потужність, Вт | 2500 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип термостата | Механічний |
| Функції захисту | Датчик перекидання Захист від перегріву |
| Площа обслуговування, кв. м | 27 |
| Кількість режимів обігріву | 3 |
| Кількість секцій | 11 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.