(0) |
Оливний радіатор WetAir WOH-9VW
З настанням перших холодів використання оливних нагрівачів здатне створити атмосферу затишку та тепла в дому. Електрика швидко надходить у батарею, наповнену спеціальними оливами, створюючи парниковий ефект. Оскільки мінеральні мастила мають високу температуру кипіння, нагрівання приміщення від них станеться навіть за низької температури в приміщенні.
Сфери застосування
Використання оливних радіаторів сьогодні актуальне, як ніколи. Незалежно від площі кімнати, повноцінно нагріти її вдасться за допомогою цього обладнання. Завдяки компактним габаритам і невеликій вазі оливні радіатори мають великий попит. Радіатор WetAir WOH-9VW призначається для повноцінного нагрівання будівель і приміщень різної площі, його конструкцію й особливості розберемо далі.
Основні переваги радіатора WetAir WOH-9VW
Цей пристрій вирізняється екологічною чистотою. Техніка здатна забезпечувати повноцінне нагрівання приміщення, навіть із великою площею. Також прилад вирізняється безшумним режимом роботи, який вкрай важливий для багатьох покупців. Техніка проста у встановленні, для монтажу радіатора не потрібно мати спеціалізоване обладнання і спеціальні знання у сфері монтажних робіт.
Серед основних переваг цього приладу можна виділити:
| Комплектация | Обігрівач Коліщатка Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 64 х 39.5 x 23.5 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 68.5 х 43.2 x 16.5 см |
| Додаткові характеристики | Вибір температурного режиму від 5 до 35 °C Турбонагрівання |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Функції захисту | Датчик перекидання Замок від дітей Захист від перегріву |
| Площа обслуговування, кв. м | 25 |
| Кількість секцій | 9 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.