(0) |
Олійні обігрівачі TESYмають безпечну температуру поверхні і є найкращими для обігріву сімей з маленькими дітьми та домашніми тваринами. Моделі серії СС мають інноваційну Т-подібну форму ребра, що забезпечує безпеку та велику тепловіддачу.
| Комплектация | Обогреватель Опоры с колесиками Инструкция по эксплуатации Гарантийный талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 65 х 45 х 29 см |
| Вага | 12.85 кг |
| Вага в упаковці | 13.05 кг |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 58 х 45 х 13.5 см |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Живлення | Від мережі |
| Максимальна потужність | 2000 |
| Типи режимів | 2000/1200/800 Вт |
| Тип теплоносія | Електричні |
| Тип термостата | Механічний |
| Функції захисту | Датчик перекидання Захист від перегріву |
| Площа обслуговування, кв. м | 24 |
| Кількість режимів обігріву | 3 |
| Клас захисту від пилу та вологи | IP24 |
| Кількість секцій | 8 |
| Країна виробник | Болгарія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.