(0) |
ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ
З настанням осені звична літня спека змінюється на прохолоду, до якої так складно звикнути. З нагрівачем DeLonghi TCH 8993 ER.BC у вашому будинку навіть у найхолодніші дні буде тепло і затишно! Пристроєм можна керувати дистанційно, за допомогою пульта. На цифровому екрані ви побачите всю необхідну інформацію про параметри роботи пристрою. До речі, у спеку його можна використовувати як вентилятор.
ДЛЯ ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Нині питання про витрати електроенергії, з чималою кількістю техніки в кожного з нас вдома, хвилює з кожним разом усе більше й більше. З нагрівачем DeLonghi TCH 8993 ER.BC ця проблема буде викликати у вас набагато менше переживань. Італійські фахівці обладнали цей прилад функцією «ECO», яка допоможе економити вашу електроенергію. Активувати функцію можна натиснувши всього на одну кнопку.
РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА
Обігрівач DeLonghi TCH 8993 ER.BC має функцію обертання, завдяки чому ви можете повернути пристрій у будь-яку зручну для вас сторону. У такий спосіб тепло, що виходить із нього, буде рівномірно розподілятися по всій площі вашої кімнати. Вже за одну мить приміщення буде підігріте до комфортної температури. У разі випадкового падіння пристрій автоматично вимикається.
| Комплектация | Тепловентилятор Пульт ДК Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 69.5х27.5х26.9 см |
| Вага | 3.22 кг |
| Вага в упаковці | 3.83 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Додаткові характеристики | Кількість рівнів потужності: 3 Функція ECO Функція захисту від замерзання Функція обертання Світловий індикатор Знімний мийний антипиловий фільтр |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Призначення | Побутовий |
| Монтаж | Підлоговий |
| Площа обслуговування, кв. м | 24 |
| Різновид нагрівального елемента | Керамічний |
| Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Габарити в упаковці | 72.1х22.6х22.2 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.