(0) |
Тепловентилятор SATURN ST-HT8341K має потужність 2 кВт, що дає змогу цьому компактному нагрівачу швидко нагріти повітря в приміщенні площею до 22 кв.м.
Тепловентилятор може працювати у двох режимах нагріву 1000 Вт і 2000 Вт, керування якими виконується механічним терморегулятором. Зручно, що в літній час пристрій можна використовувати як звичайний вентилятор.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 21.5 х 17.5 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.72 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Додаткові характеристики | Номінальна напруга: 220-240 В Номінальна частота: 50 Гц Номінальна сила струму: 9 А Режими: вентилятор, обігрівання 1000/2000 Вт Захист від перегрівання Функція обертання Світловий індикатор Корпус з термостійкого пластику |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Призначення | Побутовий |
| Монтаж | Настільний |
| Площа обслуговування, кв. м | 22 |
| Різновид нагрівального елемента | Трубчастий (ТЕН) |
| Ручка | Немає |
| Габарити в упаковці | 30 x 22.5 x 19 см |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.