(0) |
Grunhelm — це молода динамічна компанія, яка, попри свій юний вік, вже завоювала величезну популярність серед багатьох українських споживачів. Основна її перевага полягає в чудовій якості продукції, що випускається, і правильній ціновій політиці.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | Режим роботи: обігрівання/вентиляція |
| Потужність, Вт | 9000 |
| Напруга, В | 380 |
| Призначення | Промисловий |
| Система живлення | Трифазні |
| Тип теплоносія | Електричні |
| Монтаж | Підлоговий |
| Площа обслуговування, кв. м | 150 |
| Різновид нагрівального елемента | Трубчастий (ТЕН) |
| Габарити в упаковці | 36.5 х 34 х 44.5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.