(0) |
Осушувач повітря WetAir WAD-B25L — це прилад, який допоможе Вам знизити вологість у приміщенні, видалити вогкість, а також допоможе прискорити сушіння білизни. Рекомендована вологість у приміщенні має бути 50-55%. Бувають випадки, коли вологість набагато вища й необхідно її знизити.
Причин потреби в осушенні приміщення може бути багато.
До основних варто віднести:
Для розв'язання цих проблем ми пропонуємо Вам високопродуктивний, економний та компактний осушувач повітря із сенсорним керуванням — WetAir WAD-B25L.
Особливості:
Принцип роботи осушувача
Вентилятор забирає повітря з приміщення з надлишковою вологістю й подає на випарник (радіатор із низькою температурою). Під час потрапляння на цей випарник повітря сильно охолоджується, а надмірна волога з повітря конденсується і стікає в резервуар для води. Після вже осушене повітря надходить на конденсатор (радіатор із високою температурою). Нагріте й осушене повітря подається в приміщення.
Простота використання
Осушувач повітря WetAir WAD-B25L не потребує професійного монтажу. Після купівлі осушувач відразу готовий до роботи, потрібно тільки під'єднати його до розетки та вивести шланг для зливання води.
Також WetAir WAD-B25L обладнаний поворотними колесами, що дає легко маневрувати агрегатом.
Екологічно чистий холодоагент
В осушувачі повітря WetAir WAD-B25L використовується R290 — це природний холодоагент, який не впливає на озоновий шар і в разі потрапляння в довкілля не завдає жодної шкоди. Він відповідає всім міжнародним екологічним стандартам і є безпечним для людського здоров'я.
Бездротове керування
Керування осушувачем відбувається за допомогою цифрового LED-дисплея. А також завдяки спеціальному мобільному застосунку TUYASMART через Wi-Fi Ви можете встановлювати рівень вологості, вибір між режимами та настроювати таймер із будь-якої точки світу.
Ви можете вибрати такі режими роботи:
Цифровий таймер і нічний режим
Для WetAir WAD-B25L передбачено нічний режим, під час якого він осушує повітря практично безшумно, а всі джерела світла на приладі вимкнені.
Також осушувач обладнаний функцією таймера, яка дає пристрою автоматично припиняти роботу в зазначений інтервал часу. Встановити таймер можна на від 1 до 24 годин із кроком 1 годину.
| Комплектация | Осушувач повітря Зливний шланг Інструкція із застосування |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 50 х 34 х 24 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Побутовий |
| Спосіб встановлення | Мобільний |
| Тип керування | Електронне |
| Рівень шуму, дБ | <40 |
| Оснащення | Датчик вологості Дисплей Таймер |
| Основні функції | Автоматичне осушення Осушення одягу Постійне осушення |
| Робоча температура | 5-38 °C |
| Витрата повітря | 180 м3/год |
| Споживана потужність, Вт | 380 |
| Рівень шуму, Дб | <40 |
| Габарити в упаковці | 65.3 х 39.5 х 29 см |
| Вологовидалення, л/добу | 25 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Місткість резервуару | 6.5 л |
| Максимальна площа приміщення, м² | 40 |
| Робоча вологість | 30%-80% |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.