(0) |
LED-дисплей — великий дисплей полегшує настроювання і керування.
Безперервний дренаж — за допомогою зливної труби пристрій може працювати безперервно без зливання бака.
Легкоочисний фільтр — легке технічне обслуговування.
Захист від переливання — у разі заповнення резервуара пристрій автоматично вимикається і за допомогою індикації повного бака просигналізує про потребу
у його спустошенні.
Холодоагент R290 — має нульовий потенціал руйнування озону та низьким потенціалом глобального потепління (GWP = 3).
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 50.5 х 37 х 27 см |
| Вага | 14.7 кг |
| Вага в упаковці | 16.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Побутовий |
| Спосіб встановлення | Мобільний |
| Тип керування | Сенсорне |
| Оснащення | Дисплей |
| Основні функції | Авторестарт Таймер 24 години Режим розумного відтавання Функція самодіагностики Захист від переливання |
| Споживана потужність, Вт | 580 |
| Габарити в упаковці | 53.6 х 41.5 х 31.5 см |
| Вологовидалення, л/добу | 35 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Місткість резервуару | 3.5 л |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.