(0) |
Вентилятор PRIME Technics SFV 316 B відрізняється мобільністю, ергономічним дизайном та потужністю до 45 Вт. Для створення необхідного мікроклімату в приміщенні можна регулювати швидкість обертання лопатей вентилятора. Модель має пульт дистанційного керування. Особливістю даного вентилятора є можливість регулювання кута нахилу.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.9 кг |
| Вага в упаковці | 2.59 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 49 х 48 х 12 см |
| Тип | підлоговий |
| Функції | автоповорот |
| Вид | лопатевий |
| Оснащення | Пульт Підсвічування Таймер |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість лопатей | 3 |
| Живлення | Від мережі |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Макс. висота вентилятора, м | 1.25 |
| Можливість регулювання | за висотою кут нахилу |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | пластик |
| Колір лопатей | Чорний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.