(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 88 х 32.5 х 32.5 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип | підлоговий |
| Додаткові характеристики | LED дисплей Таймер на 15 годин Кут нахилу вентилятора можна регулювати в межах 90 °, а також горизонтально - на 70 ° |
| Функції | 3D-обертання |
| Вид | лопатевий |
| Оснащення | Дисплей Пульт Таймер |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість лопатей | 3 |
| Живлення | Від мережі |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Можливість регулювання | кут нахилу |
| Діаметр | 40 см |
| Матеріал лопатей | метал пластик |
| Колір лопатей | Чорний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.