(0) |
Сухе повітря негативно впливає на наше здоров'я. Воно пересушує шкіру, стягує її, а також є розсадником шкідливих бактерій і мікроорганізмів. До такого висновку вже давно прийшли вчені, тому радять усім у зимовий період, коли в кожному будинку та квартирі працюють пристрої нагрівання, зволожувати повітря. Для цього зовсім не обов'язково розвішувати на кожному кроці мокру білизну, достатньо купити зволожувач повітря.
Актуальність купівлі WETAIR WH-535B
Перед вами універсальний зволожувач повітря від української компанії WETAIR. Серед його основних технічних характеристик вирізняють:
Зволожувач може похвалитися повноцінним забезпеченням м'якого мікроклімату в котеджі, квартирі, будинку й будь-якому іншому приміщенні. Висока потужність дає змогу зволожити повітря досить швидко. Наявність резервуара для води з місткістю 3.5 літра забезпечує безперервну роботу пристрою впродовж 10-12 годин.
Керування приладом здійснюється завдяки трьом кнопкам.
1. Залийте воду, а потім під'єднайте живлення. Загориться зелене світло індикатора On/Off.
2. Натисніть кнопку Low (вона дублює функцію вмикання/вимикання On/Off пристрою), пристрій ввімкнеться й працюватиме на мінімальному рівні інтенсивності зволоження.
3. Кнопка Middle вмикає середній рівень інтенсивності зволоження.
4. Кнопка High вмикає високий рівень інтенсивності зволоження.
5. Щоб вимкнути пристрій, натисніть кнопку Low — пристрій повернеться до мінімальної інтенсивності зволоження, якщо натиснути цю кнопку ще раз — пристрій вимкнений.
6. У разі нестачі води в резервуарі спалахне червоне світло індикатора On/Off й автоматично вимкнеться.
Для однокімнатної квартири, невеликого офісного приміщення, дитячої кімнати, кабінету начальника — це ідеальне рішення. Опанувати керування зволожувачем зможе навіть дитина. Здійснити його користувач може за допомогою однієї єдиної механічної ручки. З її допомогою легко виставити оптимальний рівень роботи пристрою, щоб досягти ідеального мікроклімату в кімнаті.
Купити зволожувач повітря WETAIR WH-535B буде не найгіршим варіантом як подарунок близькій людині, колезі з роботи або начальнику. Це актуальний пристрій, корисність якого не варто недооцінювати!
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 17 х 17 см |
| Вага | 1.35 кг |
| Вага в упаковці | 1.39 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 29.5 х 18 х 18 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Електронне |
| Індикація | Немає води в ємності |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення у разі відсутності води |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 35 |
| Місткість резервуара для води, л | 3.5 |
| Споживана потужність, Вт | 25 |
| Продуктивність, мл/год | 300 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.