(0) |
Зволожувач повітря WETAIR WH-411W
Сухе повітря негативно впливає на наше здоров'я. Воно пересушує шкіру, стягує її, а також є розсадником шкідливих бактерій та мікроорганізмів. Такого висновку вже давно дійшли вчені, тому радять усім у зимовий період, коли в кожному будинку та квартирі працюють пристрої обігріву, зволожувати повітря. Для цього зовсім не обов'язково розвішувати на кожному кутку мокру білизну, достатньо купити зволожувач повітря.
Актуальність покупки WETAIR WH-411W
Перед вами універсальний зволожувач повітря від української компанії WETAIR.
Серед його основних технічних характеристик виділяють:
Для однокімнатної квартири, невеликого офісного приміщення, дитячої кімнати, кабінету начальника - це ідеальне рішення. Освоїти управління зволожувачем зможе навіть дитина. Здійснити його можна за допомогою однієї єдиної механічної ручки. З її допомогою легко виставити оптимальний рівень роботи пристрою, щоб досягти ідеального мікроклімату в кімнаті. Як цікаве дизайнерське рішення, у зволожувачі є підсвічування, яке активується окремою кнопкою, що знаходиться на корпусі девайса. Купити зволожувач повітря WETAIR WH-411W буде не поганим варіантом як подарунок близькій людині, колезі по роботі або начальнику. Це актуальний пристрій, корисність якого не варто недооцінювати!
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 x 17.5 x 34 см |
| Вага | 1.39 кг |
| Вага в упаковці | 1.94 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 28.5 x 18.7 x 36.5 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Механічне |
| Індикація | Немає води в ємності |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення у разі відсутності води Регулятор інтенсивності пара |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 35 |
| Місткість резервуара для води, л | 3.7 |
| Споживана потужність, Вт | 25 |
| Продуктивність, мл/год | 300 |
| Максимальний час безперервної роботи, хв | 12 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.