(0) |
Дистанційне керування
Зволожувач вироблений у формі колони з міцного білого пластику, який доповнений декоративними чорними глянсовими вставками й LED-дисплеєм із підсвіткою синього кольору. Ергономічний корпус із верхнім заливанням дає змогу легко контролювати рівень води в пристрої, а для керування пристроєм у комплектації до нього передбачений пульт ДК.
Ідеальний мікроклімат
Пристрій розрахований на зволоження повітря в приміщенні площею до 40 м². Великий об'єм резервуара на 4 літри, а також потужність випаровування 300 мл на годину, дають можливість безперервного використання пристрою впродовж 10 годин. Вбудований датчик температури та вологості відповідає за автоматичне регулювання інтенсивності випаровування. Завдяки безшумній роботі, таймеру й можливості вимкнення дисплея в нічному режимі пристрій можна використовувати під час сну та відпочинку. Зволожувач також підтримує функцію автоматичного вимкнення за порожнього бака.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 16 х 16 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40.5 х 19.5 х 19.5 см |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип керування | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | Верхнє затікання води Нічний режим |
| Індикація | Вологості Температури у приміщенні |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення у разі відсутності води Дисплей Пульт ДК Таймер |
| Реком. площа обслуговування, кв. м | 40 |
| Місткість резервуара для води, л | 4 |
| Споживана потужність, Вт | 28 |
| Максимальний час безперервної роботи, хв | 600 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.