(0) |
| Бренд | ASUS |
| Призначення | внутрішня |
| Підтримка | Linux, Windows 10 |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Підтримка мережевих стандартів | IEEE 802.3an 10GBASE-T, IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.1p Priority Queuing |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 84.6 мм |
| Глибина | 20.5 мм |
| Вага | 89 г |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.