(0) |
| Бренд | TP-Link |
TL-SL1311MP Настільний комутатор на 8 PoE+ портів 10/100 Мбіт/с і 3 гігабітні порти
Відстань передачі до 250 м ідеально підійде для відеоспостереження
Завдяки режиму розширення дальність передачі PoE досягає 250 м – ідеально для розміщення IP-камер на великій території.
Поділ трафіку одним натисканням
Режим ізоляції, що включається одним натисканням, легко поділяє трафік портів 1-8 з метою запобігання перехопленню і втручанням, дозволяючи комутатору забезпечити захист від широкомовних штормів, а також покращити передачу даних та безпеку мережі LAN.
PoE Auto Recovery
Комутатор самостійно виявляє і перезавантажує пристрої, що живляться (наприклад, камери або точки доступу), коли вони перестають відповідати, що гарантує безперервну роботу підключених по PoE пристроїв без необхідності ручного моніторингу та втручання.
Розумний розподіл живлення
При перевищенні загальної потужності 124 Вт розумний розподіл живлення відключить живлення портів з низьким пріоритетом, щоб забезпечити живлення портів з високим пріоритетом та захистити пристрій від перевантаження. Також є автоматичне виявлення та подача необхідного живлення на PoE-пристрої із захистом від пошкоджень обладнання з PoE та без PoE.
Міцний корпус з металу
Захист та довга служба внутрішніх компонентів TL‑SL1311MP забезпечується якісним металевим корпусом. TL‑SL1311MP пройшов ряд суворих випробувань, завдяки чому це комутатор, на який можна покластися.
| Тип | Комутатор |
| Порти | 8 х PoE+ 10/100 Мбіт/с, 2 х гігабітні порти RJ45, 1 х гігабітний SFP-порт |
| Тип комутатора | некерований |
| Таблиця MAC-адрес | 2 |
| Jumbo-фрейми | 16 |
| Швидкість передачі пакетів | 5.6544 |
| Максимальна споживана потужність | 140.92 |
| підтримка PoE | 1 |
| Бюджет потужності PoE | 124 |
| Стандарти і протоколи | 802.3af/at |
| Безпека | прив'язка IP-MAC |
| Сертифікати | CE, FCC, RoHS |
| Комплект поставки | Адаптер живлення, Комутатор, Керівництво зі встановлення |
| Живлення | зовнішній адаптер живлення (вихід: 53,5 В змінного струму / 2.43 А) |
| Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Вологість при зберіганні | від 5% до 90% |
| Тепловиділення | 480.54 |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Матеріал корпуса | метал |
| Габарити, мм | 209 × 126 × 26 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.