(0) |
| Бренд | TP-Link |
Особливості:
В умовах високої щільності клієнтів OFDMA і Uplink & Downlink MU-MIMO збільшують пропускну здатність мережі в 4 рази в порівнянні з Wi-Fi 5 (802.11ac) для одночасного підключення великої кількості пристроїв.
Точки доступу Omada з Wi-Fi 6 (802.11ax) підтримують новітні технології, такі як 1024-QAM і символ OFDM зі збільшеною довжиною, що дозволяє підвищити загальну швидкість EAP до 1775 Мбіт/с (1201 Мбіт/с на 5 ГГц і 574 Мбіт/с на 2,4 ГГц). 4 просторових потоки значно збільшують розраховану на багато користувачів пропускну здатність.
Програмно-конфігурована мережа Omada SDN включає такі пристрої, як точки доступу, комутатори та шлюзи, формуючи потужну бізнес-мережу з високою ефективністю, безпекою та надійністю.
Роумінг 802.11k/v автоматично і безшовно перемикає клієнтів до точки доступу з оптимальним сигналом при їх пересуванні △, завдяки чому чутливі до якості з'єднання програми, такі як VoIP-дзвінки і відеоконференції, не будуть перериватися.
Band Steering
Автоматично переводить дводіапазонні пристрої на більш широкий діапазон 5 ГГц для збільшення швидкості підключення
Балансування навантаження
Забезпечує плавність підключення для великої кількості користувачів в умовах високої щільності клієнтів
Airtime Fairness
Збільшує середню пропускну здатність для розвантаження мережі
Гостьова мережа забезпечує високу безпеку при підключенні гостей до Wi-Fi мережі. Завдяки порталу авторизації користуватися мережею зможуть тільки авторизовані гості, а додаткова аутентифікація по SMS і через Facebook спростить цей процес.
| Тип | точка доступу |
| Інтерфейс | 1 гігабітний порт Ethernet |
| Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/g/b/a |
| Тип антени | Вбудовані всеспрямовані антени на 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, 802.1x, фільтрація MAC-адрес, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Ізоляція клієнтів, виявлення несанкціонованих точок доступу, портал аутентифікації, Відповідність SSID -> VLAN, контроль доступу, WPA-Personal, WPA2-Personal, шифрування WEP / WPA-PSK / WPA2-PSK, WPA3, WPA3-Personal, WPA3 - Enterprise |
| Функції бездротового режиму | Безліч SSID, Балансування навантаження, Band Steering, Airtime Fariness, Beamforming, Обмеження швидкості, Розклад бездротового режиму, QoS, MU-MIMO, Увімкнення/вимкнення бездротового передавання, Керування потужністю передавання, Автоматичне призначення каналу, Перезавантаження за розкладом, Статистика бездротового режиму для SSID/точки доступу/клієнта, 1024-QAM, OFDMA |
| Максимальна швидкість з'єднання | 1201 |
| Віддалене управління | SNMP, HTTPS, HTTP, Management VLAN, Сповіщання по e-mail, L3 Management, Локальний системний журнал, Ввімк./Вимк. світлодіодних індикаторів, Управління контролем доступу за MAC-адресою, Omada Controller Software, Веб-інтерфейс управління, Multisite-керування |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Живлення | PoE (802.3at), 12 В |
| Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Комплектація | Адаптер живлення, Точка доступу, Комплект для монтажу, Посібник зі встановлення |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Габарити | 243 x 64 x 243 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
TP-Link Точка доступу EAP650 OUTDOOR AX3000, 1xGE LAN, PoE, Passive PoE 6 107 грн.
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX1500 1 972 грн.
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR60X 1 268 грн.
TP-Link Мультисервісний маршрутизатор ER8411 8xGE LAN/WAN 1xGE WAN/LAN 2x10GE SFP+ WAN/LAN 2xUSB 21 674 грн.
TP-Link TL-ER7206 4 459 грн.