(0) |
| Бренд | TP-Link |
AX1800 Стельова дводіапазонна точка доступу Wi-Fi 6

Швидкість до 1775 Мбіт/с по Wi-Fi 6 вдвічі вище, ніж у Wi-Fi 5 †, завдяки чому робота кожної програми буде більш плавною.

Програмно-конфігурована мережа Omada SDN включає такі мережеві пристрої, як точки доступу, комутатори та шлюзи, забезпечуючи стовідсоткове хмарне управління і формуючи масштабовану мережу, яка управляється з єдиного інтерфейсу.

Завдяки технології Mesh точки доступу EAP Omada дають можливість обійтися без зайвих дротів за рахунок бездротового розширення наявної Wi-Fi мережі у важкодоступних місцях.
Розумна самоорганізація обере найбільш оптимальний шлях між точками доступу, а самовідновлення дозволить залишатися в мережі, навіть якщо одна з точок доступу вийде з ладу.
Забезпечує безперервне підключення на клієнтських пристроях при їх переміщенні за рахунок автоматичного перепідключення клієнтів до точок доступу з найбільш якісним сигналом.


Гостьова мережа забезпечить підвищену безпеку для гостей, а різні SSID - гнучке управління доступом.
Завдяки аутентифікації по СМС, ваучеру або Facebook Wi-Fi і аутентифікації 802.1x доступ до мережі буде тільки у авторизованих користувачів, а можливість кастомізації сторінки входу і розміщення на ній реклами допоможе вашому бізнесу.
Підтримка стандарту WPA3 Enhanced Open забезпечить підвищену безпеку при підключенні до раніше незахищених публічних Wi-Fi мереж.
Автоматично переводить дводіапазонні пристрої на 5 ГГц для більш високої швидкості підключення.
Гарантує плавне підключення для безлічі користувачів.
Збільшує середню пропускну здатність при великому навантаженні.
| Тип | точка доступу |
| Інтерфейс | 1 гігабітний порт Ethernet |
| Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/g/b/a |
| Тип антени | Вбудовані всеспрямовані антени на 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, 802.1x, фільтрація MAC-адрес, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Ізоляція клієнтів, виявлення несанкціонованих точок доступу, портал аутентифікації, Відповідність SSID -> VLAN, контроль доступу, WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3, WPA3-Personal, WPA3 - Enterprise |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Функції бездротового режиму | Безліч SSID, Балансування навантаження, Band Steering, Airtime Fariness, Beamforming, Обмеження швидкості, Розклад бездротового режиму, QoS, MU-MIMO, Увімкнення/вимкнення бездротового передавання, Керування потужністю передавання, Автоматичне призначення каналу, Перезавантаження за розкладом, Статистика бездротового режиму для SSID/точки доступу/клієнта, 1024-QAM, OFDMA |
| Віддалене управління | SNMP, HTTPS, HTTP, Management VLAN, Сповіщання по e-mail, L3 Management, Локальний системний журнал, Ввімк./Вимк. світлодіодних індикаторів, Управління контролем доступу за MAC-адресою, Omada Controller Software, Веб-інтерфейс управління, Multisite-керування, SSH |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Живлення | PoE (802.3at), 12 В |
| Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Комплектація | Адаптер живлення, Точка доступу, Комплект для монтажу, Посібник зі встановлення |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 10.8, 12.8 |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Габарити | 243 x 64 x 243 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
TP-Link Точка доступу EAP650 OUTDOOR AX3000, 1xGE LAN, PoE, Passive PoE 6 524 грн.
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX1500 2 140 грн.
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR60X 1 406 грн.
TP-Link Мультисервісний маршрутизатор ER8411 8xGE LAN/WAN 1xGE WAN/LAN 2x10GE SFP+ WAN/LAN 2xUSB 22 576 грн.
MikroTiK Маршрутизатор RouterBOARD RB951Ui-2HnD 2 727 грн.