(0) |
| Бренд | TP-Link |
Особливості:
AX1800 Дводіапазонний Wi-Fi 6 роутер
Останнє покоління Wi-Fi - це висока швидкість, знижені затримки і збільшена продуктивність, щоб до вашої мережі можна було підключити ще більше пристроїв.
Завантажуйте HD-фільми через Wi-Fi за 10 секунд. 1024-QAM підвищує ефективність кодування на 25%, а покращена швидкість модуляції збільшує швидкість передачі даних на 11%. Все це збільшує пропускну здатність та дозволяє виконувати ресурсомісткі завдання відразу на декількох пристроях.
Насолоджуйтесь плавними онлайн-іграми та відеотрансляціями одночасно - OFDMA підвищує якість Wi-Fi, дозволяючи кільком клієнтам використовувати один діапазон, що зменшує затримки та нестабільність з'єднання.
Чотири потужні зовнішні антени забезпечать Wi-Fi сигнал у всьому будинку, а технологія Beamforming направить концентрований сигнал в напрямку підключених пристроїв, що особливо корисно, коли вони далеко.
OneMesh — це простий спосіб створення Mesh-мережі з єдиним ім'ям Wi-Fi для безшовного покриття у всьому будинку. Просто підключіть підсилювач OneMesh до роутера OneMesh і вам більше не доведеться шукати стабільне підключення.
WPA3 — це новітній протокол безпеки, що забезпечує підвищений захист Wi-Fi мережі, зокрема, захист Wi-Fi пароля і захист від брутфорс-атак.
У інтернет-провайдерів часто відрізняються типи підключення і TP-Link знає про це. Саме тому Archer AX23 підтримує п'ять типів підключення, включаючи найбільш популярні - L2TP і PPTP.
Archer AX23 можна налаштувати за пару хвилин як через зручний додаток Tether (для пристроїв на Android і iOS), так і через веб-інтерфейс.
Захистіть дітей від непристойного контенту і встановіть час, протягом якого діти можуть користуватися інтернетом, щоб він не відволікав їх від навчання та сну.
Отримуйте повідомлення про нові підключені пристрої і блокуйте для них доступ до мережі, якщо вони здаються вам підозрілими.
Втомилися оновлювати прошивку самостійно? Оновлення по повітрю дозволить оновити прошивку одним натисканням в панелі управління. Увімкніть автоматичне оновлення за розкладом, щоб у вас завжди були новітні функції і засоби захисту.
| Тип | точка доступу, маршрутизатор |
| Режими роботи | режим роутера, точка доступу |
| Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/g/b/a |
| Тип антени | зовнішня |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Функції бездротового режиму | Airtime Fariness, Beamforming, MU-MIMO, OFDMA |
| Максимальна швидкість з'єднання | 1201 |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE, PPTP, L2TP, Статичний IP / Динамічний IP, PPTP/L2TP, 1 шт. |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, OpenVPN |
| Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6, Dynamic DNS (DDNS) |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Живлення | 12 В |
| Функції безпеки | IP-MAC прив'язка, Фільтрація URL/Ключових слів, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Батьківський контроль, WPA, Контроль доступу, WPA2, WPA3, Міжмережевий екран SPI |
| QoS | Пріоритизація пристроїв |
| Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Особливості | IGMP Proxy, Режим моста, DHCP Сервер/Клиент, Онлайн оновлення прошивки, NO-IP, TP-Link DDNS, DMZ, DHCP - сервер, Підтримка DDNS |
| Комплектація | Адаптер живлення, Коротка інструкція, кабель Ethernet, Wi-Fi роутер |
| Додатково | DHCP-сервер, Хмара TP-Link, Оновлення прошивки, автооновлення прошивки, DHCP, DDNS, uPnP |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Габарити | 260.2 x 38.6 x 135 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
TP-Link Точка доступу EAP650 OUTDOOR AX3000, 1xGE LAN, PoE, Passive PoE 6 107 грн.
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX1500 1 972 грн.
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR60X 1 268 грн.
TP-Link Мультисервісний маршрутизатор ER8411 8xGE LAN/WAN 1xGE WAN/LAN 2x10GE SFP+ WAN/LAN 2xUSB 21 674 грн.
TP-Link TL-ER7206 4 459 грн.