(0) |
| Бренд | TP-Link |
ОСОБЛИВОСТІ
Завдяки 3×3 MIMO Archer A8 здатний передавати та приймати дані через три просторових потоки. Пристрої, що підтримують 3×3 — наприклад, комп'ютери Mac — чудово працюватимуть з A8, показуючи велику продуктивність, порівнюючи з роутерами 2×2.

Archer A8 забезпечує швидкість Wi-Fi до 1300 Мбіт/с на 5 ГГц і до 600 Мбіт/с на 2.4 ГГц. Ви зможете дивитися потокове HD-відео та грати в онлайн-ігри без затримок на вільній частоті 5 ГГц, зберігаючи канал 2.4 ГГц для щоденних завдань, як-от читання електронної пошти та перегляд вебсторінок.
Три зовнішні антени й одна вбудована антена забезпечує потужний сигнал Wi-Fi в будь-якому куточку будинку. Технологія Beamforming визначає розташування пристрою, незалежно від віддаленості або ступеня заряду, і спрямовує сигнал у його сторону.
Завдяки технології MU-MIMO Archer A8 забезпечить максимальну ефективність передавання даних. Три одночасні потоки даних збільшать швидкість для всіх під'єднаних пристроїв утричі, як порівняти зі стандартними AC роутерами.
Smart Connect автоматично призначає кожен пристрій на більш відповідний канал, а Airtime Fairness не дає змоги старим пристроям знижувати продуктивність мережі. Разом вони забезпечують більш плавну роботу Wi-Fi — без затримок і зависань.
Завдяки 1 гігабітному порту WAN і 4 гігабітним портам LAN Archer A9 забезпечить максимальну швидкість з'єднання. Під'єднуйте ПК, smart TV та ігрові консолі та інші пристрої!
Archer A8 надає безліч функцій для персоналізованих конфігурацій.
Блокуйте небажаний контент і встановлюйте обмеження на час, який проводиться вашими дітьми онлайн, за допомогою батьківського контролю.
Гостьова мережа дасть змогу вам створити окрему мережу Wi-Fi для гостей, гарантуючи безпеку ваших даних.
| Тип | маршрутизатор |
| Режими роботи | режим роутера, режим точки доступу |
| Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ac/n/g/b/a |
| Тип антени | зовнішня |
| Кількість антен | 3 шт |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Функції бездротового режиму | Airtime Fariness, Beamforming, MU-MIMO, NAT |
| Процесор | 1,2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 1300 |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE, PPTP, L2TP, Статичний IP / Динамічний IP, PPTP/L2TP, 1 шт., DHCP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Функції брандмауера | DHCP-сервер, DHCP-клієнт, Резервування DHCP |
| Підтримувані протоколи | UPnP, IPv4, IPv6 |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Мережеві функції | Підтримка VLAN |
| Живлення | 12 В/1,5 А |
| Функції безпеки | Фільтр URL/Ключових слів, IP-MAC прив'язка, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Батьківський контроль, WEP, WPA, Контроль доступу, Шлюз прикладного рівня, WPA2, WPA3, Міжмережевий екран SPI |
| QoS | Пріоритизація пристроїв |
| Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Особливості | Dynamic DNS, IGMP Proxy, Режим моста, DHCP Сервер/Клиент, Резервування DHCP, Автооновлення ПЗ, NO-IP, DHCP - сервер, IPTV support, Підтримка DDNS |
| Додатково | DHCP, DDNS |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Температура експлуатації | 0...+40°С |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Габарити | 243 x 32.5 x 160.6 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
TP-Link Точка доступу EAP650 OUTDOOR AX3000, 1xGE LAN, PoE, Passive PoE 6 524 грн.
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX1500 2 140 грн.
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR60X 1 406 грн.
TP-Link Мультисервісний маршрутизатор ER8411 8xGE LAN/WAN 1xGE WAN/LAN 2x10GE SFP+ WAN/LAN 2xUSB 22 576 грн.
MikroTiK Маршрутизатор RouterBOARD RB951Ui-2HnD 2 727 грн.