(0) |
| Бренд | TP-Link |
(0) |
Значно покращена швидкість дозволяє одночасно вести трансляцію, завантажувати великі файли та грати. Потрібна більш виоска швидкість? Перейдіть на частоту 5 ГГц з функціями збільшення швидкості, щоб транслювати відео 8K без затримок.
Насолоджуйтесь стабільним Wi-Fi-з'єднанням навіть на кухні та в спальні. Високопотужні FEM-модулі, 6 антен, технології Beamforming та 4T4R покращують покриття Wi-Fi, щоб ідеально відповідати вашим потребам та концентрувати силу сигналу на ваших пристроях.
Оснащений високоефективним 64-розрядним процесором Qualcomm нового покоління, Archer AX72 ефективно обробляє дані та зменшує затримку в мережі, забезпечуючи надійний та стабільний сигнал.
Десятки пристроїв з легкістю підключаються до високошвидкісної мережі, а потокова передача відео, ігри та офісні додатки працюють без затримок.
Дозволяє різним пристроям спільно використовувати один потік передачі даних, підвищуючи ефективність.
Передає дані на різні пристрої одночасно за допомогою кількох потоків.
Ефектний дизайн роутера чудово впишеться в будь-який інтер'єр, а велика кількість вентиляційних отворів гарантує відсутність перегрівання.
За допомогою TP-Link HomeShield насолоджуйтеся розширеними функціями безпеки, які захищають дані та конфіденційність вашої родини.
Сканер мережі в режимі реального часу для виявлення потенційних загроз та проблем безпеки.
Визначайте період перебування пристроїв в інтернеті та блокуйте неприйнятний вміст, щоб ваша сім’я була в безпеці.
Призначте найвищий пріоритет швидкості вашим пристроям, щоб мати найшвидше з’єднання для найкращої продуктивності.
Хочете створити Wi-Fi мережу для всього будинку? Archer AX72 підтримує OneMesh для створення безшовного покриття всього будинку і дозволяю уникнути затримок під час пересування по будинку.
Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу інтуїтивно зрозумілий додаток Tether або потужний веб-інтерфейс TP-Link, ви можете налаштувати свій Archer AX23 за лічені хвилини. Додаток Tether дозволяє керувати налаштуваннями мережі з будь-якого пристрою Android або iOS.
Блокуйте невідповідний вміст для ваших дітей та налаштовуйте часовий діапазон перебування в Інтернеті.
Ви отримаєте сповіщення на смартфон, коли під’єднаються нові пристрої. Ви можете легко заблокувати підозрілі пристрої.
Втомилися від ручного оновлення прошивок? Оновлення OTA дозволяють легко оновлювати прошивку одним дотиком на панелі управління. Увімкніть автоматичний розклад, щоб оновлення пристрою не забирало ваш час.
| Тип | маршрутизатор |
| Інтерфейс | USB, DMZ, 4 x Gigabit Ethernet LAN, 1 гігабітний порт Ethernet |
| Режими роботи | бездротовий маршрутизатор, режим точки доступу |
| Управління пристроєм | додаток Tether |
| Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/g/b/a |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Функції бездротового режиму | MU-MIMO, OFDMA |
| Процесор | 1 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Максимальна швидкість з'єднання | 4804 |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE, PPTP, L2TP, PPTP/L2TP, DHCP, Динамічна IP-адреса, Статична IP-адреса |
| Функції брандмауера | DHCP-сервер, DHCP-клієнт, FTP-сервер, VPN-сервер, Traffic Monitor/Quality of Service (QoS), IPTV(VDSL/ADSL WAN), Список клієнтів DHCP, Beamforming |
| Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6, Dynamic DNS (DDNS), DHCP Server, DHCP, QoS, DHCP client |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Живлення | 12 В |
| Функції безпеки | IP-MAC прив'язка, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Батьківський контроль, WPA, Контроль доступу, Шлюз прикладного рівня, WPA2, WPA3, Система безпеки HomeShield, Блокування шкідливих сайтів, Захист від DDoS-атак, Сканер домашньої мережі |
| Сертифікація | RoHS, CE, FCC |
| Комплектація | Коротка інструкція, кабель Ethernet, Wi-Fi роутер, Блок живлення |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
TP-Link Точка доступу EAP650 OUTDOOR AX3000, 1xGE LAN, PoE, Passive PoE 6 107 грн.
Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer AX1500 1 972 грн.
Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR60X 1 268 грн.
TP-Link Мультисервісний маршрутизатор ER8411 8xGE LAN/WAN 1xGE WAN/LAN 2x10GE SFP+ WAN/LAN 2xUSB 22 576 грн.
MikroTiK Маршрутизатор RouterBOARD RB951Ui-2HnD 2 721 грн.