(0) |
Компактний пристрій із великим запасом чорнил для друку, копіювання та сканування
Цей ефективний і універсальний багатофункціональний принтер для дому й офісу оснащений місткими чорнильницями, що забезпечують низьку вартість і високу якість друку, копіювання і сканування документів і фотографій, і простоту обробки великих завдань.
Неймовірно великий ресурс
Заощаджуйте значні кошти завдяки високій ефективності друку завдяки великому ресурсу — до 6000 сторінок з однієї чорнильниці чорного кольору або 7000 сторінок із набору кольорових чорнильниць.
Високоякісний друк
Друкуйте високоякісні документи разом із технологією FINE від Canon і гібридною системою подавання чорнил: чорного пігменту для чіткого тексту, кольорових пігментів для яскравих фотографії без полів розміром до формату A4.
Компактний і надійний багатофункціональний пристрій
Компактний і універсальний пристрій із підтримкою функції друку копіювання і сканування без проблем впорається з великими обсягами документів завдяки надійній системі подавання чорнил FINE. Ідеальне рішення для дому або офісу.
Просте керування
Насолоджуйтесь швидким і зручним USB-підключенням до ПК і працюйте з комфортом завдяки керуванню за допомогою кнопок і монохромному РК-дисплею діагоналлю 1,2 дюйма (3 см), на якому можна легко вибрати кілька копій.
Творчий друк
Друкуйте свої фотографії в нові творчі способи у фотопрограмі My Image Garden із функцією розпізнавання облич, завдяки якій можна легко здійснювати пошук серед усіх зображень на вашому комп’ютері.
| Вага, кг | Прибл. 6.3 кг |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 4800 х 1200 |
| Швидкість сканування | Прибл. 19 сек. |
| Глибина кольорового сканування | Цвет: 48/24 бит; Оттенки серого: 16/8 бит |
| Кількість копій за цикл | 20 копий (макс.) |
| Швидкість кольорового друку | Прибл. 5.0 изобр./мин |
| Швидкість монохромного друку | Прибл. 8.8 изобр./мин |
| Тип паперу | Обычная бумага Бумага для печати с высоким разрешением High Resolution Paper (HR-101N) Фотобумага Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Профессиональная фотобумага Photo Paper Pro Luster (LU-101) Полуглянцевая фотобумага Photo Paper Plus Semi-Gloss (SG-201) Глянцевая фотобумага для повседневной печати "Everyday Use" (GP-501) Матовая фотобумага Matte Photo Paper (MP-101) Конверты |
| Щільність паперу | Обычная бумага: 64–105 г/м² Фотобумага Canon: до 275 г/м² |
| Підтримувані розміри паперу | A4, A5, B5, 10x15 см, 13x18 см, 20x25 см, конверты (DL, COM10), Letter, Legal |
| Ресурс картриджа (звичайний папір) | Цветная печать документов A4 ЧБ: 6000 стр. на одном контейнере для чернил* Цвет: 7000 страниц* * Ожидаемый дополнительный расход картриджа |
| Роздільна здатність сканування | 600 x 1200 точек на дюйм |
| Макс. ширина області сканування | 216 х 297 мм |
| Дротове підключення | USB |
| Технологія друку | Струменева |
| Тип друку | Кольоровий |
| Швидкість копіювання | sFCOT: прибл. за 32 сек. sESAT: прибл. 1,7 изобр./мин |
| Стандартні картриджі | GI-490 <PGBK> GI-490 <C> GI-490 <M> GI-490 <Y> |
| Швидкість фотодруку | Без полей формат 10 x 15 см: прибл. 60 сек. |
| Друк без полів | A4, Letter, 20 x 25 см, 13 x 18 см, 13 x 13 см, 10 x 15 см |
| Ресурс картриджа (фотодрук) | Печать цветных фотографий 10 x 15 см Цвет: 2000 фотографий* * Ожидаемый дополнительный расход картриджа |
| Максимальне завантаження паперу | Задний лоток: макс. 100 листов (обычная бумага) |
| EAN | 4549292219517 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.