(0) |
Панелі до ванн призначені для ванн виробництва CERSANIT. Встановлення панелі допоможе вам заощадити час і гроші під час оброблення ванни. Основна перевага панелей для ванн CERSANIT — це поєднання якості та ціни, позаяк у виробництві використовується акрил високої якості. Спокійні лінії панелі ідеально впишуться в дизайн Вашої ванної кімнати та стануть її прикрасою.
| Вага | 4.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Додаткові характеристики | Реверсна |
| Вид | Панелі |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Колір виробу | Білий |
| Довжина, см | 153 см |
| Кріплення для панелі | Входить до комплекту постачання |
| Габарити (ВхД) | 55 х 153 см |
| Сумісна з | Ванною CERSANIT KALIOPE |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.