(0) |
Упродовж 24 років Elleci вдається досконало досягати того, що завжди виражалося в технологічних і ключових моментах в усі часи — інновації.
Elleci представляє італійську якість у сегменті кухонних мийок, поєднуючи традиції та інновації в бездоганному стилі, створеному в Італії. Починаючи від проектування матеріалів і виробів, і на всіх етапах виробничого процесу результатом є широкий вибір кольорів матеріалів, аксесуарів, комбінацій усіх напрямів, вироблених в Італії.
Завдяки відповідальному підходу та високоякісному виготовленню продуктів із природних матеріалів, Elleci стала абсолютним експертом у сфері мийок із широким асортиментом колірної гами для Вашої кухні.
Патенти Elleci:
Зверніть увагу, що матеріал мийок Elleci на 80% складається з натурального граніту. А до дешевших аналогічних мийок додають більше акрилової смоли, що впливає на якість матеріалу та призводить до погіршення характеристик (дряпається, не витримує високих температур, втрачає ударостійкість, знебарвлюється).
| Комплектация | Мийка Сифон Кріпильні елементи Інструкція по монтажу Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип встановлення | Урізна |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 60 х 47 х 22 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 35 х 39 х 22 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Назва кольору виробника з каталогу | Avena_G51_elleci |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.