(0) |
Кухонна мийка INTERLINE POLO Terra
Дизайн у стилі модерн, глибока чаша 20 см, елегантна простота ліній, укладена в ідеальну функціональність, – все це ви знайдете в мийці ТМ Interline серії Polo. Розроблено спеціально для сучасного дизайну кухонь.
Композитні мийки ТМ Interline виготовлені з матеріалу QTEK.
QTEK — це надміцне з'єднання з 80% кварцового піску та 20% акрилу та фарбувальних речовин. Такий матеріал утричі міцніший, ніж натуральний граніт, а всі компоненти матеріалу екологічно безпечні та сертифіковані. Поверхня таких мийок стійка до забруднень завдяки браку пор.
Переваги матеріалу QTEK:
Для очищення поверхні досить протерти мокрою губкою з мийним засобом для миття посуду.
Повна комплектація мийки:
| Комплектация | Сифон Кріпильні елементи Вентиль |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип встановлення | Урізна |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 62 х 50 х 20 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 42.5 х 35 х 19 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Назва кольору виробника з каталогу | Terra_interline |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.