(0) |
Дизайн у стилі модерн, глибока чаша, елегантна простота ліній, поєднана з ідеальною функціональністю, — усе це ви знайдете в мийці Spring від Interline.
Композитні мийки від Interline виготовлені з матеріалу QTEK — надміцного з'єднання з 80% кварцового піску, 20% акрилу та барвників. Такий матеріал утричі міцніший, ніж натуральний граніт, а всі компоненти матеріалу екологічно безпечні та сертифіковані.
Поверхня таких мийок стійка до забруднень завдяки браку пор.
Переваги матеріалів QTEK:
Повна комплектація мийки: великий злив 3.5" — вільний стік води; ситечко для відкриття/закриття чаші (можна набрати повну чашу води), а перелив — убезпечить вашу кухню; сифон; кріплення — дуже прості у встановленні.
| Комплектация | Мийка Сифон Кошиковий вентиль 3 1/2" Ущільнювальна стрічка Фіксувальні затискачі |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | Граніт (QTEK) З переливним отвором |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип встановлення | Урізна |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 67.5 х 49.5 х 20 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 42 х 42 х 20 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Поверхня | Матова |
| Назва кольору виробника з каталогу | Terra_interline |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Interline VEGA sateen 2 241 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.