(0) |
Дизайн у стилі модерн, глибока чаша, елегантна простота ліній, поєднана з ідеальною функціональністю, — усе це ви знайдете в мийці Vega від Interline.
Vega — це накладна, прямокутна мийка, виготовлена з неіржавкої сталі з поверхнею "сатин", що має габаритні розміри 78 х 48 х 18 cм. Модель обладнується глибокою чашею з крилом і постачається із сифоном, без отвору для встановлення змішувача* й без переливного отвору.
* — Змішувач купується окремо.
| Комплектация | Мийка Сифон Кріплення |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | Сатинована поверхня |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип встановлення | Урізна |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 78 х 48 х 18 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 40 х 40 х 18 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Назва кольору виробника з каталогу | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка Elleci Q 105 under top nero 40 10 916 грн.
Кухонна мийка граніт ELLECI Unico 300 Titanium 73 9 064 грн.
Кухонна мийка Interline SPRING sateen 2 436 грн.
Кухонна Мийка Elleci Q 105 Under Top Tortora 43 Бежевий 10 916 грн.