(0) |
(0) |
Кухонна мийка FRANKE MALTA BSG 611-78 компактна, завширшки 435 мм. Чудове рішення як для кухонь із невеликою площею, так і для кухонь, виконаних у сучасному мінімалістичному стилі. За невеликих габаритних розмірів мийка має об'ємну чашу 355 х 390 мм і завглибшки 200 мм.
Мийка захищена від бактерій за технологією швейцарської компанії Sanitized.
Зверніть увагу, у відео продемонстровано, якими очисними засобами можна обробляти поверхню мийки:
| Комплектация | 3½" вентиль |
| Гарантия | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Великобританія |
| Тип встановлення | Урізна |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 78 х 43.5 х 20 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 39 х 35.5 х 20 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка FRANKE Sirius 2 S2D 611-62 (143.0627.383) тектонайт сіра 5 874 грн.
Кухонна мийка FRANKE Sirius 2.0 S2D 611-78 XL (143.0621.339) тектонайт сіра 6 216 грн.
Кухонна мийка Franke Aton ANX 110-34 122.0204.647 6 501 грн.
Кухонна мийка FRANKE SMART SRX 611-86 XL (101.0456.705) полірований 7 611 грн.