(0) |
(0) |
Яку мийку обере покупець, залежить від звичок у їжі та приготуванні, від кількості членів сім'ї та інших індивідуальних чинників, так само, як і від уподобань людини. Форма, матеріал, колір, кількість і розміщення чаш мають бути добре продумані, щоб створити відповідний мийний центр. Franke знає, який вигляд мусить мати чудова мийка. Фахівці з розробки дизайну працюють спільно з досвідченими конструкторами для досягнення ідеальних результатів. Форми та лінії мийок професійно втілені в найкращих матеріалах — неіржавкій сталі та фраграніті. У кожному фрагменті продукції Franke гармонійно поєднуються ергономічність і функціональність.
Новинка із серії Antea — функціональна та приваблива врізна, трапецієподібна кухонна мийка. Основні переваги цієї моделі: зручне крило, дві чаші й оригінальний дизайн. Практичність матеріалу фраграніт (fragranite) з функцією захисту від бактерій Sanitized додають комфорт у використанні.
Модель обладнується сифоном, переливним отвором і комплектується коландером із неіржавкої сталі.
| Комплектация | Вентиль 3 1/2" Сифон Переливання Кріплення Коландер з нержавіючої сталі |
| Гарантия | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Великобританія |
| Тип встановлення | Урізна |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 96 х 50 х 24 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 48.2 х 34 x 21.5 см/30 x 23.5 х 11.5 см |
| Кількість чаш | 1 основна + 1 додаткова |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка FRANKE Sirius 2 S2D 611-62 (143.0627.383) тектонайт сіра 5 874 грн.
Кухонна мийка FRANKE Sirius 2.0 S2D 611-78 XL (143.0621.339) тектонайт сіра 6 216 грн.
Кухонна мийка Franke Aton ANX 110-34 122.0204.647 6 501 грн.
Кухонна мийка FRANKE SMART SRX 611-86 XL (101.0456.705) полірований 7 611 грн.