(0) |
Сантехнічна продукція від Deante змушує по-новому поглянути на навколишні предмети в побуті, і звичайна кухонна мийка трансформується в невід'ємну частину нашого кухонного інтер'єру!
Представлена тут прямокутна, врізна, гранітна кухонна мийка Zorba має габаритні розміри 58 х 44 х 16.4 см, та комплектується сифоном. Модель оснащується переливним отвором та крилом.
Відмінна якість та дизайн миття дозволять задовольнити найвищі вимоги та створити затишок у вашому будинку!
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Додаткові характеристики | Переливное отверстие Ударопрочность Выносливость на высокую температуру, обесцвечивание, термический удар Гидрофобные свойства отталкивают молекулы воды |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип встановлення | Накладна Урізна |
| У комплекті | Сифон |
| Сифон | Є |
| Габарити (ШхГхВ)/Діаметр мийки | 58 х 44 х 16.4 см |
| Габарити чаші (ШхГхВ) | 34.3 х 36.5 х 15 см |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Поверхня | Матова |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Franke Кухонна мийка Sirius SID 110-50/144.0649.561/тектонайт/525х440х200/монтаж під стільницю/сірий 8 232 грн.
Кухонна мийка FRANKE Sirius 2 S2D 611-62 (143.0627.383) тектонайт сіра 5 874 грн.
Кухонна мийка FRANKE Sirius 2.0 S2D 611-78 XL (143.0621.339) тектонайт сіра 6 216 грн.
Кухонна мийка Franke Aton ANX 110-34 122.0204.647 6 501 грн.
Кухонна мийка FRANKE SMART SRX 611-86 XL (101.0456.705) полірований 7 611 грн.