(0) |
Сушарки для рушників KORALUX RONDO CLASSIC виготовляються із закритих сталевих профілів D-подібного перетину та вигнутих трубок. Крок під'єднання до опалювальної системи виходить із довжини радіатора. Опалювальні прилади постачаються в комплекті з набором для кріплення до стіни, включно з повітряним клапаном і заглушкою.
Сушарки для рушників KORALUX призначені, передусім, для опалення ванних кімнат, туалетів, кухонь, житлових приміщень, кабінетів, вестибюлів і коридорів у житлових і громадських будівлях. Сучасна конструкція дає змогу повністю використовувати простір в інтер'єрі.
Можуть бути використані в системах із примусовою і гравітаційною циркуляцією теплоносія.
| Комплектация | Кріплення до стіни Заглушка Кран Маєвського Без терморегулятора |
| Гарантия | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 122х59.5х6.1 см |
| Вага | 9.68 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Водяний |
| Вид | Драбинка |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Підведення води | Нижній |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Міжосьова відстань, мм | 565 |
| Робочий тиск | 9.8 атм |
| Розташування вимикача | Справа |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
| Максимальна робоча температура | 110 °С |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.