(0) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | 35 мм керамічний картридж, аератор |
| Комплект постачання | інструкція, змішувач, шланги підведення води |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид монтажу | Урізний |
| Висота змішувача | 39.6 см |
| Спосіб монтажу | На 1 отвір |
| Діаметр під'єднання шлангів | 3/8" |
| Тип виливу | Поворотний |
| Термостат | Немає |
| Довжина виливу, см | 28 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.