(0) |
Оновлена серія кухонних змішувачів Tango від компанії Interline — це серія високих змішувачів з одним важелем, які передбачають максимальну зручність у використанні за своєї достатньої простоти.
Представлений тут одноважільний, врізний кухонний змішувач виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям білого кольору, і має поворотний вилив з виносом в 17.5 см. Модель встановлюється на один отвір і обладнується шланговим під'єднанням під діаметр 3/8".
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Потрібний отвір під змішувач діаметром 35 мм |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги для під'єднання Прокладки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид монтажу | Урізний |
| Габарити (ВхГ) | 34.3 x 17.5 см |
| Висота змішувача | 17.5 см |
| Діаметр під'єднання шлангів | 3/8" |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
| Шланги | На різьбі |
| Тип виливу | Поворотний |
| Фільтрація води | До водопроводу |
| Довжина виливу, см | 17.5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.