(0) |
Німецька компанія GROHE є найбільшим світовим виробником і постачальником сантехнічних виробів.
Якість, технології, дизайн і стійкість — це чотири цінності бренда, які демонструють прихильність GROHE до вдосконалення власних виробів.
GROHE встановлює дуже високі стандарти, щоб гарантувати, що щоразу, коли ви вмикаєте змішувач або приймаєте душ від GROHE, ви відчуєте всі переваги продуктів.
Представлена тут модель врізного одноважільного кухонного змішувача Eurostyle Cosmopolitan 31124002 від GROHE, виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив із виносом 21.8 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/8".
GROHE StarLight — блиск і зносостійкість покриттів.
Виготовлене за запатентованою технологією GROHE покриття забезпечує підвищену зносостійкість і діамантовий блиск.
Змішувач GROHE і десятиліття потому буде мати такий самий чудовий вигляд, як і того дня, коли Ви його купили. Секрет полягає в якості довговічного покриття, яке забезпечується технологією GROHE StarLight.
Крім підвищеної твердості, таке покриття також відрізняється десятиразовою стійкістю до подряпин, тому збереже свій початковий вигляд на весь термін експлуатації. Покриття утворюється методом хімічного осідання з газової фази та випереджає хромоване за твердістю уп'ятеро, а за стійкістю до подряпин — у сто разів, завдяки особливому верхньому шару.
GROHE SilkMove — унікальна плавність ходу важеля змішувача з першого дня й навіть після 20 років використання.
Компанія GROHE найбільший світовий виробник сантехнічного обладнання та один із небагатьох, які виробляють картриджі для своєї продукції самостійно.
Картриджі GROHE забезпечені дисками з керамічного сплаву, що успішно застосовується в аерокосмічній галузі. Поверхня дисків покрита спеціальним мастилом марки Teflon, що забезпечує їхнє кероване та плавне ковзання щодо один одного. Важіль змішувача з'єднаний із картриджем-стрижнем, виготовленим із литої латуні для надійності, міцності та довговічності. Особливі керамічні диски та застосування технології Teflon у картриджах GROHE SilkMove забезпечують важелям змішувачів точний і легкий хід упродовж усього терміну експлуатації.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.01 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Додаткові характеристики | Аератор GROHE StarLight хромована поверхня GROHE SilkMove керамічний картридж 35 мм Система швидкого монтажу Quickfix Регулювання витрати води Гнучка підводка |
| Країна-виробник товару | Португалія |
| Технології | GROHE QuickFix GROHE SilkMove GROHE StarLight |
| Вид монтажу | Урізний |
| Габарити (ВхГ) | 24.1 х 21.8 см |
| Висота змішувача | 21.8 см |
| Діаметр під'єднання шлангів | 3/8" |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
| Шланги | Завальцьовані |
| Тип виливу | Поворотний |
| Довжина виливу | 21.8 см |
| Фільтрація води | До водопроводу |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Змішувач кухонний FRANKE Novara-Plus (115.0470.661) Онікс 3 231 грн.
Змішувач кухонний з виносним шлангом і душем FRANKE Novara-Plus (115.0470.675) Онікс 4 927 грн.
Змішувач кухонний з виносним шлангом і душем FRANKE Novara-Plus (115.0470.669) Білий 4 927 грн.
Змішувач кухонний з виносним шлангом і душем FRANKE Novara-Plus (115.0347.111) Хром 4 411 грн.
Змішувач кухонний FRANKE Novara-Plus (115.0347.142) Хром 2 931 грн.